Grandberg s.r.o. IČ: 45310700, DIČ: CZ45310700,

doručovací adresa: Evropská 677/150, Praha 6, 160 00, Česká republika

© 2019 by Grandberg. Veškerá práva vyhrazena. 

INVESTIČNÍ VARIANTY

PASIVNÍ INVESTOR S RUČENÍM NEMOVITOSTI

Naše společnost má připraveno několik investičních projektů, ke kterým hledá pasivního investičního partnera. Investor za poskytnutí finanční částky získá podíl na zisku či smluvený smluvní úrok z investovaného obnosu. Jako záruku se celá investiční příležitost zastaví na jméno nebo společnost investora. 

AKTIVNÍ INVESTOR S VLASTNÍM PROJEKTEM

Investor s vlastním projektem si najímá naší společnost pro zajištění celého projektu. Grandberg zajistí celkový management, marketing projektu, prodeje či pronájmy prostorů, stavební firmu s dozorem, právní zastoupení, kancelářské zázemí apod. Grandberg zajistí i na vlastní náklady vývoj prodejních webových stránek. Naší odměnou je smluvená fixní částka či smluvený procentní podíl na zisku. 

ZPROSTŘEDKOVANÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Disponujeme portfoliem investičních příležitostí, bytových domů, komerčních center či developerských pozemků vlastněných námi, našimi partnery a investory, které je možné akvizovat přes naše zprostředkování. Veškeré příležitosti jsou čistě off-maketové. K vybrané nabídce vytvoříme investiční plán návratnosti, nastavíme fit-out nemovitosti a předkládáme je kupujícím jako celkovou službu. V případě share dealu jsme aktivní i u Due Dilligence. Portofolio nabízíme k náhledu v naší kanceláři. 

INVESTIČNÍ PORADENSKÁ ČINNOST

Stačí Vám pouze poradenská činnost a konzultace Vašich investic či současných nemovitostí? Hledáte nové lokality pro další investice? Rádi Vám poradíme a prokonzultujeme Vaše možnosti. Dokážeme vypracovat rozsáhlé investiční plány, vyhodnotit rizika investic a jejich volatilitu. Zkušenosti máme z nemovitostního trhu v ČR a na Balkáně, v oblasti private equity a amerických akciových trhů. První hodina konzultace je zdarma. 

PARTNEŘI A INVESTOŘI